مبل شویی شربت اوغلی – مبل شویی تهران

بهترین قالیشویی تهران با بهترین قیمت و کیفیت

مبل شویی شربت اوغلی – مبل شویی تهران

 

تلفن تماس با ما 55427359        شمال تهران 22878550           شرق تهران  77313525           غرب تهران    44440292 

 

مبل شویی در منزل با دستگاه یکی از خدمات اصلی و پر طرفدار است. برای شستشوی مبل در محل با بهترین مواد شوینده نانو انجام می شود. خشکشویی مبل در آپارتمان با عالی ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در کمترین زمان ممکن توسط متخصص های مبل شویی انجام می شود. برای دسترسی به بهترین و نزدیک ترین مبل شویی در تهران با یکی از شعبه های ما تماس بگیرید.

مبل شویی در منزل

مبل در منزل مانند هر اثاث دیگری کاربرد خاص خود را دارد. خانم های باسلیقه و خانه دار برای دکوراسیون منزل خود از مبل ها استفاده زیادی می کنند. مبل بر اثر آلودگی هوا و استفاده مداوم از آن در معرض کثیف شدن قرار دارد. برای شستشوی مبل در منزل نیاز به یک مبل شویی معتبر دارید. خشکشویی مبل در محل با دستگاه و مواد شوینده نانو و تگزاپون انجام می شود. مبل شویی شربت اوغلی

مبل شویی در محل برای تمام مبل ها در آپارتمان، شرکت ها، رستوران ها، تالارها و … مورد استفاده است. با دقت مبل شویی خود را انتخاب کنید تا در شستشوی آن به مشکل بر نخورید. همشهریان برای خیلی از کارهای خود مانند میهمانی ها، دورهمی ها، نگاه کردن فوتبال و ورزش از مبل برای راحتی استفاده می کنند. مبل های تمیز و بدون لکه آرامش زیادی را برای ساکنان به وجود می آورد. شستن مبل در محل باید با دقت و حوصله انجام گیرد. مبل شویی شربت اوغلی

 

مبل شویی در محل با دستگاه

مبل شویی در محل با دستگاه و مواد شوینده نانو توسط استادکار های شستشوی مبل انجام می گیرد. دستگاه های مبل شور مبل شویی شربت اوغلی کاملا مکانیزه و صنعتی می باشند. با کمک این دستگاه ها می توانیم سطوح عمودی و افقی مبل را کامل بدون جا گذاشتن حتی یک شیار از مبل را در آپارتمان شستشو داد. به دلیل داشتن پاک کنندگی و قدرت زیاد دستگاه های شستشوی مبل می توانیم صندلی نهار خوری را هم شستشو داد.

در این روزها به دلیل تکنولوژی و استقبال افراد از خشکشویی مبل با دستگاه، خیلی از شرکت های خدمات نظافتی و قالیشویی ها نیز این خدمات را ارائه می کنند. این دستگاه های شستشوی مبل به صورت آنتی باکتریال و دارای سیستم خشک کن می باشد که زمان انجام دادن شستشوی مبل و خشک کردن آن را خیلی کاهش داده است. قالیشویی هایی که این خدمات را ارائه می کنند، در محل و یا منزل شما با بهترین شکل ممکن در کمترین زمان بدون ریزش آب شستشوی مبل شما را انجام می دهند. مبل شویی شربت اوغلی

چرا شستشوی مبل با دستگاه بهتر است؟

برای نگهداری از مبلمان و افزایش طول عمر مبل بهترین راه آن است که مبل را با دستگاه شستشو داد. شستشوی مبل با دستگاه علاوه بر تمیز شدن و نظافت مبل بر طول عمر ماندگاری مبل تاثیر دارد. از آنجایی که دستگاه های مبل شویی قیمت آنها بالا می باشد و نیاز به تخصص برای شستشو دارد. مقرون به صرفه نیست که هر خانواده برای خود یک دستگاه تهیه کند.

برای شستشوی مبل با دستگاه می توانید آن را از شرکت هایی که این خدمات را ارائه می دهند درخواست نمایید. مبل شویی همسایه دارای سال ها تجربه و تخصص در این زمینه می باشد شما می توانید برای شستشو با دستگاه از ما خدمات درخواست کنید. دستگاه مبل شویی برای مشتری با هزینه خیلی پایین شستشو انجام می دهد و خیلی بهتر و به صرفه تر می باشد.

مبل شویی خوب در تهران و کرج 

مبل شویی خوب یکی از خدمات درجه یک در تهران و کرج می باشد. ما در تمام نقاط تهران و کرج شستشوی انواع مبل را با دستگاه های راداکتور و شامپوی نانو انجام می دهیم. شما در محدوده یا محله از تهران و کرج هستید با یک تماس و یا ثبت آنلاین سفارش خود از شستشوی تخصصی مبل بهره مند شود. خشکشویی انواع مبل و کلیه خدمات در منزل با دستگاه در آپارتمان با سرویس رایگان می باشد. مبل شویی شربت اوغلی

مبل شویی خوب در تهران با ده شعبه فعال و در کرج با پنج شعبه فعال و مجاز فعالیت دارد. مبل با روش های حرفه ای و فوق حرفه ای در محل انجام می گیرد. شما می توانی نوع مبل خود را به اپراتور های ما بگویید تا بتوانیم از بهترین متخصص ها و حرفه ای ها را برای شستشوی مبل های شما اعزام کنیم. خشکشویی و شستشوی انواع مبل های ایرانی و خارجی در منزل با دستگاه تضمینی و با کارت ضمانت می باشد. مبل شویی شربت اوغلی

 

مراحل شستشوی مبلمان در منزل 

مراحل شستشوی مبل در منزل با دستگاه برای متخصص های شستشوی مبل خیلی آسان و راحت می باشد. متخصص ها برای مبل شویی در منزل با یک تماس شما اعزام می شوند. مراحل شستن مبلمان را با دستگاه انجام می دهند. خشکشویی مبل با دستگاه راداکتور در آپارتمان و یا محل کار شما انجام می شود.  خدمات شستشوی مبل در محل انجام می دهد و همیشه دارای نیروهای آماده و متخصص برای شستشوی مبل می باشد.

اگر بخواهیم که مراحل شستشوی مبل را با زبان ساده توضیح دهیم. در چهار مرحله کاربردی و تخصصی می توانیم بگوییم و آن را شرح دهیم. برای نظافت انواع مبل و مبلمان در منزل و ادارات می توانید از شرکت همسایه با سال ها تجربه و تخصص در زمینه شستشوی مبل تماس بگیرید. مراحل مبل شویی با دستگاه را در پایین برای شما بازگو خواهیم کرد با ما همراه باشید.

 

مرحله اول:

مشتری برای شستشوی مبل خود با مبل شویی تماس می گیرد. متخصص های ما در محل با دستگاه های مبل شور آماده می شوند. و مبل را از نظر جنس و نوع آن بررسی می کنند. نوع مواد شوینده ای که برای آن مبل مناسب و مفید است را در دستگاه مخلوط و آماده می کنند. کار شستشوی مبل در مرحله بعدی آغاز می شود.

مرحله دوم:

متخصص مبل شویی مبل را با جارو برقی کامل جارو می کند. تا اگر روی مبل ذرات خوراکی بر روی مبل و یا در شیار ها و درز های آن چیزی باشد جمع می کنند. تمام گرد و غبار های روی مبل را کامل جارو می زنند تا برای شستشو با دستگاه آماده باشد. اگر مبل را جارو نکنند بعد از شستشو به دلیل گرد و غباری که بر روی مبل بوده است کدر می شود.

مرحله سوم:

در این مرحله متخصص مبل را با دستگاه دریل فرچه ای کامل شستشو می دهد. دسته ها و نشیمن ها که از اثر استفاده زیاد بیشتر چرک شده اند و یا سیاه شده اند. را چند بار شستشو می دهند تا تمیز شود و اگر لکه هایی که با دستگاه مبل شور تمیز نشدند را بررسی می کنند و مواد لکه بر را برای لکه برداری آماده می کنند و با مواد نانو پاکر لکه  ها را از بین می برند.

مرحله چهارم:

مرحله پایانی می باشد. در این مرحله متخصص خشکشویی مبل با دستگاه راداکتور یا همان مکنده آب و مواد شوینده ای که برای شستشوی مبل استفاده شده است را وکیوم می کند. تمام آب و مواد شوینده ای که برای شستشو و تمیز کردن مبل استفاده شده است را با این دستگاه مکنده خشک می کنند. این کار باعث می شود که مبل کمتر از سه ساعت خشک شود و قابل استفاده باشد.

 

دستگاه شستشوی مبل در آپارتمان

 1. یک مخزن آب تمیز برای مخلوط کردن مواد شوینده و آب (سمپاش)
 2. یک دریل فرچه ای برای شستشوی مبل با دو فرچه یکی متحرک و دیگری ثابت
 3. یک مخزن آب بزرگ برای جمع کردن آب و مواد شوینده روی مبل (راداکتور یا مکش)

بهترین مبل شویی در تهران

بهترین مبل شویی در تهران مبل شویی اوغلی در تمام نقاط تهران (شرق، غرب، شمال و جنوب تهران) با بیش ار ۲۵ سال سابقه در خدمات شستشوی مبل با دستگاه و مواد شوینده نانو می باشد. بهترین مبل شویی در تهران شرکتی است که متخصص های شستشوی مبل دارند. متخصص ها با آموزشی که در زمینه شستشوی مبل دیده اند مبل را با بهترین نوع شستشو خشکشویی می کنند.

خوشبختانه قیمت شستشوی مبل در منزل ارزان است. هزینه شستشوی مبل سنگینی زیادی بر دوش خانواده ها ندارد. قیمت شستشوی مبل و هزینه مبل شویی با دستگاه مبل شور و روش استفاده از دستگاه شستشوی مبل توسط متخصص مشخص می کند که کدام مبل شویی در تهران بهترین و برترین خشکشویی در منزل می باشد. بهترین مبل شویی شرکتی است که بعد از انجام کار لبخند رضایت را بر لبان مشتری بیاورد. و مشتری در نظرات خود این رضایت را بازگو کند که بهترین مبل شویی در تهران مبل شویی همسایه می باشد.

مزایای مبل شویی با دستگاه در منزل 

شستشوی مبل در منزل تهران و کرج برای همشهریان و همسایه های عزیز خیلی به صرفه و مفید می باشد. هم در زمان و وقت مشتری تاثیر زیادی دارد . هم با هزینه خیلی پایینی انجام می گیرد. خشکشویی مبل در محل با دستگاه علاوه بر تمیز شدن و نظافت مبلمان مزایای دیگری هم دارد که ما تعدادی از انها را با زبان ساده برای شما بازگو کرده ایم. 

 • صرفه جویی در زمان و وقت مشتری برای شستشوی مبل در محل
 • صرفه جویی در هزینه برای  شستشو مبل 
 • اطلاعات کافی متخصص های مبل شویی در باره مبل و پارچه مبل 
 • استفاده از دستگاه و فرچه های متناسب با نوع مبل و جنس پارچه آن
 • کنترل درجه حرارت فوم شستشو و غلظت آن
 • پاسخ دادن صریح و منطقی به مشتریان و سوالات مشتریان
 • از بین بردن تمام کله های و آلودگی های پنهان و قابل دید بر روی مبلمان
 • خشک شدن در زمان خیلی کم برای مبلمان 
 • نظافت محل کار بعد از شستشوی مبل در منزل

نزدیک ترین خشکشویی مبل در محل

برای انتخاب مبل شویی همیشه و همه جا از نزدیک ترین مبل شویی به محل خود خدمات بگیرید. شستشوی مبل یک امر ضروری می باشد. که اکثر خانه ها به آن احتیاج پیدا می کنند. مبل شویی همسایه در نزدیک شما و در همسایگی شما همیشه آماده ارائه خدمات می باشد. برای خشکشویی مبل و شستشوی خوشخواب در منزل با نزدیک ترین شعبه همسایه تماس بگیرید. همیشه مبل های عاری از هرگونه لکه و آلودگی داشته باشید.

برای پیدا کردن نزدیک ترین مبل شویی در تهران کار چندان سختی نیست. شما می توانید با سرچ کردن در گوگل نزدیک ترین و بهترین مبل شویی را در محل خود پیدا کنید. شما می توانید با شماره های شعب آن شرکت تماس بگیرید و تعرفه آنها را دریافت نمایید. شستشوی مبل در تهران و کرج هر سال دو بار برای هر خانواده پیش می آید تا برای شستشوی مبلمان منزل خود اقدام کند پس با دقت نزدیکترین و با سابقه ترین شرکت خشکشویی مبل خود را انتخاب کنید.

ارزان ترین مبل شویی در تهران

اگر به دنبال ارزان ترین مبل شویی در تهران و محل خود می گردید ما در همسایگی شما هستیم. ارزان شستن مبل با شستشوی با کیفیت و عالی خیلی تفاوت دارد. اما اگر مبل شویی می خواهید که هم ارزان باشد و خدمات خشکشویی مبل را با بهترین نوع مواد شوینده و با کیفیت عالی انجام دهد مبل شویی اوغلی این خدمات را با بهترین نوع و قیمت ارزان انجام می دهد.

ارزان ترین خشکشویی مبل در تهران و کرج با دستگاه راداکتور و شامپوی نانو در محل بدون ریزش آب و کثیف کاری انجام می گیرد. مبل شویی ارزان به این معنا نیست که از کیفیت خدمات شستشو کم شود. مبل شویی اوغلی با بهترین مواد شوینده نانو در منزل خدمات خشکشویی مبلمان را با عالی ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ارائه می کند.

مبل شویی در منزل کرج

مبل شویی در منزل کرج یکی از خدمات ویژه قالیشویی اوغلی می باشد، ما در تهران با سال ها تجربه در خدمات شستشوی مبل و فرش فعالیت داریم. برای آسایش و راحتی همشهریان و همسایه ها در شهر کرج نیز اقدام به تاسیس شعبه کردیم. می خواهیم تا در تمام نقاط شهر کرج شستشوی انواع مبل ها را با دستگاه و بهترین مواد شوینده نانو برای این عزیزان نیز انجام دهیم. مبل شویی اوغلی در کرج داری سه شعبه فعال می باشد تا همشهریان بتوانند از یک شرکت معتبر خدمات بگیرند. در هر محدوده از کرج بخواهید خشکشویی مبل انجام دهید ما در همسایگی شما آماده هستیم.

خشکشویی انواع فرش و موکت در آپارتمان کرج با دستگاه راداکتور آلمانی و بهترین مواد شوینده تگزاپون و لکه بر های نانو آماده ارائه خدمات می باشیم. برای شستشو و ارائه خدمات با یک تماس بهترین سرویس کار های متخصص را برای شما در محل اعزام می کنیم. شما بدون هزینه و رایگان می توانید برای سفارش خدمات مبل شویی و خشکشویی خوشخواب و فرش در همین سایت از قسمت ثبت سفارش آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید و از خدمات ویژه و با کیفیت ما با قیمت مناسب و ارزان بهره مند شوید.

مبل شویی شربت اوغلی
مبل شویی شربت اوغلی

انتخاب بهترین مبل شویی در تهران و کرج

انتخاب بهترین مبل شویی در شهر های تهران و کرج خیلی کار سختی می باشد. برای انتخاب کردن یک مبل شویی و شرکت ارائه دهنده خدمات خشکشویی که هم سرویس کارهای متخصص و استاد کار داشته باشد و عضو اتحادیه و جاز باشد خیلی مهم است. این روز ها در این شهر های بزرگ تعداد شرکت هایی که خدمات شستشوی مبل در منزل ارائه می دهند تعدادشان خیلی زیاد است. شما باید برای شستشوی مبل خود با دقت مبل شویی را انتخاب کنید که در این زمینه متخصص و معتبر باشد.

شما می توانید برای شستشوی مبل های خود از همسایه ها و نزدیکان خود کمک بگیرید. شرکتی که آنها از او راضی بوده اند را انتخاب کنید و یا در سایت ها نظرات مشتریان آنان را مطالعه کنید و از روی رضایت مشتریان قبلی شرکت درخواست خدمات نمایید. مبل شویی معتبر برای آن است که دارای متخصص و پرسنلی آموزش دیده می باشد و می توانند مبل را به صورت صحیح و درست شستشو دهند تا به آن آسیب وارد نشود. مبل های خود را به شرکت های متخصص و مجاز بسپارید. ما همسایه شما هستیم به مما اعتماد کنید.

انواع خدمات شستشوی ما در منزل

 • شستشوی انواع مبل ایرانی و خارجی در منزل
 • خشکشویی انواع صندلی های نهار خوری با دستگاه
 • مبل شویی با بهترین دستگاه های مبل شور
 • شستشوی مبل های سلطنتی، راحتی، استیل، چستر، تمام پارچه و …
 • شستشوی صندلی های تالارها، ادارات، رستوران ها، آمفی تئاتر ها و …

قیمت شستشوی مبل در منزل تهران

یکی از پرسش هایی که برای همه همشهریان در شستن مبل پیش می آید قیمت شستشوی مبل است. اگر در اینترنت سرج کنید و دنبال قیمت مبل شویی بگردید. با قیمت های زیادی رو به رو می شوید. آگهی های زیادی در باره خدمات شستشو و خشکشویی مبل وجود دارد . که هر کدام به گونه ای فیمت گذاری کرده اند. مبل شویی اوغلی عضو رسمی اتحادیه می باشد. قیمت شستشوی مبلمان از طرف این اتحادیه به شرکت اعلام می گردد.

مهمترین گزینه ای که برای مبل شویی در منزل است قیمت ارزان آن نیست. اگر بخواهید از قیمت مناسب و ارزان برای شستشوی مبل های خود استفاده کنید، باید در نظر بگیرید که خدمات خشکشویی مبل با قیمت ارزان همراه با کیفیت عالی و بدون نقص باشد. مبل شویی اوغلی قیمت شستشوی مبل در منزل را پایین تر از تعرفه قرار داده و کیفیت عالی خدمات مبل شویی را در محل و آپارتمان انجام می دهند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت شستشوی مبل در منزل

 • تعداد مبل ها بر اساس هفت نفره بودن یا نه نفره بودن
 • تعداد صندلی های نهارخوری
 • تعداد تشک های دوبل و جدا از مبل
 • تعداد کوسن های اضافه بر روی مبل
 • نوع و جنس پارچه مبل
 • خارجی یا ایرانی بودن مبل
 • نوع مواد شوینده مصرفی برای شستشوی مبل
 • نوع درخواست ویژه مشتری برای شستشوی مخصوص

قیمت مبل شویی ارزان در خانه کرج

قیمت شستشوی مبل در منزل کرج می تواند متفاوت با یکدیگر باشد. بنا به تعداد مبل ها و کوچک و بزرگ بودن آنها نیز در قیمت مبل تاثیر دارد. مبل شویی همسایه در کرج با نرخ اتحادیه در سال ۱۴۰۰ خدمات شستشوی مبل و موکت ارائه می دهد. مجموعه قالیشویی اوغلی دارای عضویت معتبر از اتحادیه قالیشویان می باشد. برای شستشوی انواع مبل با دستگاه در کرج و تمام محدوده های کرج نرخ و تعرفه شستشو و خشکشویی مبل در منزل را طبق تعرفه اتحادیه ارائه می دهد.

خشکشویی مبل و شستشوی آن در کرج با قیمت مناسب و ارزان اما با همان کیفیت عالی انجام می گیرد. شما همشهریان و همسایه ها در کرج برای استفاده از خدمات ما در منزل می توانید با نرخ زیر تعرفه اتحادیه بهترین خدمات با کیفیت را دریافت کنید. سرویس دهی در تمام نقاط کرج با سرویس رایگان می باشد. شما می توانید برای سفارش شستشوی مبل در منزل از طریق ثبت سفارش آنلاین به صورت رایگان درخواست خود را ثبت نمایید. همکاران ما در کرج بعد از بررسی درخواست شما از نزدیک ترین شعبه در محدوده برای شما نیرو های متخصص اعزام می کنند.

 

مبل شویی تهران
مبل شویی تهران

خصوصیایت یک متخصص مبل شویی چگونه باید باشد؟

 • یک متخصص خوب باید در درجه اول با ادب و احترام رفتار کند.
 • یک متخصص خوب باید برای شستشوی مبل آموزش دیده باشد.
 • یک متخصص خوب باید نوع و جنس مبل را بشناسد.
 • یک متخصص خوب باید روش صحیح و حرفه ای کار کردن با دستگاه را بلد باشد.
 • یک متخصص خوب باید به سوالات مشتری جواب دهد.
 • یک متخصص خوب در منزل مشتری باید دارای پوشش مناسب باشد.

خشکشویی مبل در منزل چگونه است؟

خشکشویی مبل در منزل با دستگاه های مکانیزه و شامپو های نانو بدون ریزش آب انجام می گیرد. گرد و غبار، ریختن غذا، ریختن چای و قوه، انواع نوشیدنی ها بر روی مبلمان  امری طبیعی می باشد. برای تمیز کردن این نوع نوشیدنی ها و خوراکی ها نیاز به یک متخصص در زمینه مبل شویی در منزل داریم. ما باید برای شستشوی مبل های خود در محل از شرکت های متخصص و معتبر کمک بگیریم تا خدمات شستن مبل های ما را با بهترین شکل ممکن انجام دهند.

خشکشویی مبل در آپارتمان خدماتی است. که برای هر خانواده در سال یکی دو بار پیش می آید و به آن نیاز دارند. پس با دقت یک مبل شویی و خدمات شستشوی مبل در محل را انتخاب کنید. شستشوی انواع مبل های ایرانی و خارجی در محل با دستگاه راداکتور و دریل فرچه ای یکی از بهترین نوع برای شستشوی مبل در منزل و محل کار می باشد.

قالیشویی مبل شویی رفوگری

50 سال همراه شما بودن افتخار ماست!با بهره‌گیری از جدیدترین دستگاه‌های شستشوی فرش و قالی آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد.
تنها قالیشویی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای شستشوی تخصصی انواع فرش و حفظ کیفیت پس از شستشو همواره جزو برترین ها می باشد.

تماس با ما:

کارخانه: 02155427359 

شمال تهران: 02122878663

شرق تهران : 02177510323

غرب تهران : 02144860441

مرکزی چهار خط ویژه سراسر تهران

02188516117

02188516118

02188516119

02188516120

تماس با کارخانه